ЕЛЕКТРОННІ МАТЕРІАЛИ ГРИ

365° за шкалою медіаграмотності


МИ У ГРІ.

 

Навіть якщо поки цього не усвідомили. На звичному автопілоті світ бачитися занадто «зрозумілим», щоб замислюватися про його можливу ілюзорність.

 

У нас завжди є вибір: або грати самим, або бути причетним до ігор інших.

 

Навіть, якщо здається, що ми жертви обставин, позбавлені важелів впливу, завжди є можливість обрати власну реакцію на ситуацію, а не бездумно вірити медійним повідомленням!

 

Це і пропонуємо зробити під час гри «365° за шкалою медіаграмотності».

НАТИСНІТЬ ТУТ 


ЕЛЕКТРОННІ МАТЕРІАЛИ ГРИ

Як користуватися матеріалами гри в онлайн-режимі?

 

Першочергово, будь ласка, ознайомтеся із правилами гри. Аби це зробити, перейдіть за посиланням вище. 


Далі — оберіть ситуацію, яку б хотіли розіграти, пригожу для вашої кількості гравців. Розподіліть ролі між учасниками та надішліть їм картки у месенджер. Умовно вони називатимуться джерелами - 1, 2, 3 тощо.


Зберіть учасників гри на зручному для вас онлайн-майданчику: ZOOM, Microsoft Teams, Google Клас тощо. Новину до обраної ситуації виведіть на загальний екран або розішліть усім. 


ВАЖЛИВО: до початку гри учасники не повинні бачити картки інших гравців. 


У грі ведучий модерує обговорення новини.

https://youtu.be/-RyA39dZGY0

Мета гри 365° за шкалою медіаграмотності допомогти вам розвинути критичне мислення. Вона вчить аналізувати інформацію на конкретних прикладах. І бути максимально обачливими, коли транслюються події зі складовими 5С: сенсацією, смертю, страхом, скандалом, сексом.

 

Будьте проактивними! Підкорюйте медіаграмотність собі! І не бійтесь програти. Краще тут, аніж у реальному житті.

 

ВИ ГОТОВІ ЗІГРАТИ?

Гра «365° за шкалою медіаграмотності» розроблена командою Академії української преси в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», запровадженого Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

envelopemagnifiercrosschevron-uparrow-right