Оголошуємо тендер — «Надання комплексу послуг з виготовлення, пакування, розсилки друкованої та брендованої продукції»

01.07.2024  

До уваги всіх охочих!

 Академія української преси оголошує тендер «Надання комплексу послуг з виготовлення, пакування, розсилки друкованої та брендованої продукції».

 Ми шукаємо постачальника (-ків) для виконання поліграфічних послуг з друку, виготовлення брендованої продукції, фасування та відправлення матеріалів.

Просимо, будь ласка, звернути увагу, що пропозиція складається з двох лотів: лот 1. «Виготовлення поліграфічної продукції»; лот 2. «Виготовлення брендованої продукції». Потенційні постачальники можуть подати заявку для надання послуг як у межах одного лоту, так і двох.

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свої цінові пропозиції, заповнивши Додаток 2 відповідно до вимог, зазначених у запиті на пропозиції (ЗП).  Детальний опис та умови можна знайти за посиланням: https://aup.com.ua/uploads/Request_for_Proposal_AUP_2024.docx

Запропоновані послуги будуть розглядатися та оцінюватися відповідно до повноти пропозиції та її відповідності вимогам ЗП. Вибір буде здійснено на користь пропозиції, яка відповідає вимогам та критеріям оцінки та є найбільш економічно вигідною. На її підставі буде укладено договір.  Термін дії договору, який заплановано укласти з переможцем конкурсу – до середини 2025 року.

 У випадку зацікавленості, просимо надсилати ваші комерційні пропозиції до 1 серпня 2024 року на електронну адресу: y.kulyk@aup.com.ua з темою листа «Друк матеріалів та продукції — Пропозиція».

#
envelopetagclockmagnifiercrosschevron-uparrow-leftarrow-right