Тренінг з психологічної підтримки журналістів. АУП запрошує зустрітися у Києві 8-9 березня 2024

26.02.2024  

Психологи впевнені, що в житті є важливе правило, якого варто дотримуватися в будь-якій ситуації. А саме — не лягати спати, не поставивши крапку у конфлікті зі своїм опонентом. Особливо якщо ситуація стосується ваших особистих кордонів, ранить, доводить до сліз.

Широкомасштабне вторгнення в Україні — це якраз той самий випадок, коли українці позбавлені нормального сну, поранені, зі сльозами на очах відстоюють свої кордони.

Особливо важко доводиться журналістам, які так само як і військові, знаходяться  у зоні конфлікту, щоб знімати злочини того самого нападника. Перебуваючи в зоні бою і втрат, складно залишатися байдужим, зберігати холодний розум, не захлинатися ненавистю від побаченого, і не ставити нескінченні питання: «навіщо, за що, як витримати?».

Академія української преси створила для журналістів дводенне «психологічне укриття» та запрошує до участі у Києві 8-9 березня 2024 року. Разом з фахівчинями ми постараємося «залатати» травми, отримані під час виконання службових обов’язків.

Тренінги з психологічної підтримки журналістів — це те місце, де медійники зможуть відновити внутрішній баланс через тілесні практики, перезавантажити нервову систему через емоції, активувати внутрішні ресурси через мистецтво. Також наші експертки покажуть практичні інструменти самодопомоги в умовах гострих ситуацій і тривалого стресового напруження.

Реєстрація: https://forms.gle/r8cs5MfWkUWfEgR9A

Експертки: 

Наталія Умеренкова, кандидатка психологічних наук, практикуюча психологиня, психотерапевтка, спеціалістка по роботі з військовими та членами їхніх сімей. Членкиня Асоціації EMDR в Україні — фахового об’єднання зі спеціальної травмотерапії.

Анастасія Білозор, практикуюча психологиня у напрямках: сексологія, нейропсихологія, психосоматика, системно сімейний підхід. Консультантка в методі позитивної психотерапії та арттерапія. Має досвід роботи з військовими, а також з цивільними в прифронтових містах і на деокупованих територіях в проєкті «Психологи на війні». Членкиня Національної психологічної асоціації.

Участь безкоштовна. Захід відбудеться в заміському комплексі. Для учасників додатково буде організовано трансфер. Вартість проїзду, проживання (1 ніч) та харчування протягом тренінгу покриваються організаторами.

Є запитання? Пишіть, телефонуйте — Юлія Рицик, асистентка проєктів АУП, (067) 372 27 33, info@aup.com.ua

 

 

envelopetagclockmagnifiercrosschevron-uparrow-leftarrow-right