Запрошуємо на онлайн-тренінг для студентів-журналістів "Чорно-біла шахівниця пропаганди: від гамбіту до ендшпілю" 1-2 листопаду 2023 року

19.10.2023  

Вітання, друзі! 

Чи замислювалися ви, що перебування у медіапросторі схоже на шахову партію?

Шахова дошка одна, а шахістів двоє. Це ви і пропонований контент. 

У кожного шахіста свої цілі. Кожен діє зі свого розуміння ситуації, здійснюючи певні задуми. Хтось купує товар, а інший — готує всі воронки продажів, хтось бажає переглянути відео, а інший — запускає рекламу, хтось хоче дізнатися новини, а інший — розставляє пастки пропаганди.

У шахах будь-яка дія чи ситуація вигідна одній стороні, і не вигідна іншій. Так само і в медіапросторі. Переможець — це завжди той, хто найкраще підготовлений. 

Школа медіа і комунікацій (ШМІК) АУП пропонує студентам-журналістам навчитися протистояти підступним намірам, які можуть спіткати вас в мережі. Наші спікери підготують вас до медіаграмотного споживання контенту і головне — розкажуть, як протистояти ворожим інформаційним намірам. 

Дата: 1-2 листопада 2023.

Початок: 15:00.

Формат: онлайн.

У програмі: Що говорить король? Вірні пішаки пропаганди — хто і навіщо? Гамбіт Королеви – як протидіяти ІПСО? Перевернута дошка — виклики і можливості ШІ. 

Тренери:

Олександр Гороховський, медіатренер, керівник фактчек-проєкту «БезБрехні».

Сергій Штурхецький, голова Незалежної Медіа-Профспілки України.

Реєстрація:  https://forms.gle/ixyLsThpmEgPaNao6 

Участь є безкоштовною. Відбір здійснюється на конкурсних засадах. Кількість місць для участі у онлайн-тренінгу обмежена. Відібраним до участі учасникам надійде запрошення на електронну скриньку не пізніше, ніж за 3 дні до заходу. Будь ласка, уважно зазначайте адресу електронної скриньки та перевіряйте папку зі спамом.

Заходи відбудуться у додатку ZOOM. Участь вважається успішною, якщо учасник був присутнім на заході понад 75% часу (за звітом ZOOM). Був активним під час навчання (чат, взаємодія голосом, увімкнена камера). За успішну участь у заходах для учасників передбачений сертифікат з унікальним номером, який можна перевірити на сайті АУП – https://www.aup.com.ua/search-certificate/

Контактна особа: 

Юлія Рицик, асистентка проєктів Академії української преси, 067-372-27-33, info@aup.com.ua 

envelopetagclockmagnifiercrosschevron-uparrow-leftarrow-right