[box]

Модельна навчальна програма інтегрованого міжгалузевого курсу «Основи медіаграмотності» (7–8 класи) для закладів загальної середньої освіти / О. П. Мокрогуз, О. В. Желіба / За редакцією О. В. Волошенюк, В. Ф. Іванова, Р. І. Євтушенко — Київ: Академія української преси, Центр вільної преси, 2022. — 28 с.

Ознайомитися з програмою >>>

Гриф Міністерства освіти і науки України «Схвалено для використання в освітньому процесі» (Протокол № 13 засідання експертної комісії з історії від 09.11.2022., Протокол № 1 засідання експертної комісії з громадянської освіти та правознавства від 31.01.2023)


Модельна навчальна програма «Основи медіаграмотності» (5–6 класи) для закладів загальної середньої освіти / О. П. Мокрогуз / За редакцією О. В. Волошенюк, В. Ф. Іванова, Р. І. Євтушенко — Київ: Академія української преси, Центр вільної преси, 2021. — 21 с.

Ознайомитися з програмою >>>

Гриф Міністерства освіти і науки України «Схвалено для використання в освітньому процесі» (Протокол № 13 засідання експертної комісії з історії від 09.11.2022., Протокол № 1 засідання експертної комісії з громадянської освіти та правознавства від 31.01.2023)


Медіадошкільник : парціальна програма з медіаосвітньої діяльності для дітей старшого дошкільного віку (6-й рік життя) / Г.А. Дегтярьова, О.С. Тарасова, А.П. Фоменко; за заг. ред. О.В. Волошенюк, Г.А. Дегтярьової, В.Ф. Іванова. – Київ : Академія української преси, Центр вільної преси, 2019. – 118 с.

Ознайомитися з програмою >>>


Казки і фарби: парціальна програма розвитку творчих здібностей дітей 4-6 років на заняттях із малювання з використанням елементів медіаосвіти / Т.М. Чашка; за заг. ред. О.В. Волошенюк, Г.А. Дегтярьової, В.Ф. Іванова. – Київ : Академія української преси, Центр вільної преси, 2018. – 204 с.

Ознайомитися з програмою >>>


Медіасвіт для дошкільнят : парціальна програма для дітей старшого дошкільного віку / Василюк С. М., Алєксєйчик О. В., Проценко О. В., Абаляєва Л. Ю., Чашка Т. М., Стєніна Л. В., Шелкова С. В.; за заг. ред. О. В. Волошенюк, Г. А. Дегтярьової, В. Ф. Іванова. – Київ : Академія української преси, Центр вільної преси, 2019. – 98 с.

Ознайомитися з програмою>>>


Основи медіаграмотності (пропедевтичний курс). Навчальна програма для учнів 8 (9) класів

Схвалена до видання з грифом "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" (2017 рік)

Читати >>>


prog-titМедіаосвіта (медіаграмотність)
Навчальна програма

Інститут інноваційних технологій та змісту освіти і Академія Української Преси висловлюють подяку організаціям, представники яких взяли участь в обговоренні програми за висловлені зауваження та доповнення, а саме: Асоціації видавців періодичної преси, ГО «Телекритика», Інтерньюз Нетворк в Україні – Проекту У-медіа, Інтерньюз-України, Офісу Координатора ОБСЄ в Україні, Національній Спілці Кінематографістів України, Міжнародному фонду «Відродження», USAID, Фундації «Суспільність».

 Ознайомитись з виданням (634 Kb)


Навчальна програма «Медіаосвіта (медіаграмотність)» для студентів вищих навчальних педагогічних закладів, педагогічних та науково-педагогічних працівників

Схвалена для використання в навчальному процесі вищих педагогічних навчальних закладів Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (2013 рік)

Читати >>>


Навчальна програма з основ медіаграмотності 8 (9) клас пропедевтичний курс

Схвалена для використання в навчальному процесі загальноосвітніх шкіл Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (2013 рік)

Читати >>>


«Медіаграмотність у запитаннях та відповідях» для науково-педагогічних, педагогічних працівників, студентів вищих навчальних закладів та осіб, які прагнуть взаєморозуміння з медіа

Для науково-педагогічних, педагогічних працівників, студентів вищих навчальних закладів та осіб, які прагнуть взаєморозуміння з медіа. Програма ухвалена Науково-методичною комісією галузі знань «Журналістика та інформація» та Науково-методичною радою Міністерства освіти і науки України. (2014 рік)

Читати >>>


«Медіаграмота в педагогічних училищах і коледжах»

Програма ухвалена Науково-методичною комісією галузі знань «Журналістика та інформація» та Науково-методичною радою Міністерства освіти і науки України. (2014 рік)

Читати >>>


Навчальна програма «Основи медіаграмотності» для учнів 10–11 класів загальноосвітніх шкіл (2014 )

Читати >>>


Навчальна програма «Сходинки до медіаграмотності» Для загальноосвітніх навчальних закладів 2 – 4 класів із навчанням українською мовою, а також російською та іншими мовами національних меншин

Читати >>>

[/box]

envelopemagnifiercrosschevron-uparrow-right