[box]

Проект «Програма медіаграмотності для громадян» був здійснений за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATD Canada), у партнерстві трьох організацій: Академія української преси, IREX та StopFake. Мета проекту - посилення стійкості громадян перед дестабілізуючою силою впливу неправдивої інформації.

У рамках проекту було розроблено навчальну програму з медіаграмотності, підготовлено 428 тренерів у 14 областях України, які у свою чергу провели тренінги для більш ніж 15 000 громадян. Також у рамках проекту було розроблено інформаційну кампанію для підвищення обізнаності громадян в питаннях протидії пропаганді та маніпуляціям.

Згадка про результати проекту у американській щоденній газеті "The Washington Post" >>>

Географія проекту

 

Навчальні матеріали

[one_half]

 «Будь медіаграмотним!»

Пос__бник_укр

Завантажити коротку версію посібника >>>

Якщо ви бажаєте отримати повну версію посібника, будь ласка, надішліть свій запит на адресу info@aup.com.ua з темою "Будь медіаграмотним"

[/one_half]

[one_half]

 «Be media literate»

Download manual (short version) >>>

If you are interested in a handbook and wish to receive its full version, please, give your request to the following address info@aup.com.ua with the subject 'Be Medialiteral'

[/one_half]

[one_half_last]

«Будь медиаграмотным!»

Print

Загрузить краткую версию пособия >>>

Если вы хотите получить полную версию пособия, пожалуйста, пришлите запрос на адрес info@aup.com.ua с темой "Будь медиаграмотным"

[/one_half_last]

 


TOTХочеш навчитись самостійно розпізнавати фейки, маніпуляції та пропаганду!?

Скористайся можливістю пройти дистанційний навчальний курс та/або онлайн гру, які тобі допоможуть в цьому

 

Стань медіаграмотним! Переходь за посиланням і розпочинай навчання.

Будьте медіаграмотними!

‪#‎Ямедіаграмотний‬ ‪#‎ДеФакти‬

Приєднуйтеся на Facebook 

 

Навчальна програма дистанційного курсу та онлайн гри базується на матеріалах посібника з медіаграмотності громадян, який є результатом співпраці між трьома організаціями: IREX, Академія Української преси та StopFake.

Дані продукти є результатами проекту «Програма медіаграмотності для громадян», який виконувався за підтримки глобального фонду миру та безпеки, уряду Канади (DFATD Canada).

[/box]

envelopemagnifiercrosschevron-uparrow-right