Оголошуємо про старт передзамовлення видання «Медіапедагогіка» для усіх охочих!

16.11.2023  

Поціновувачі друкованої якісної літератури, ця новина для вас!

АУП у партнерстві з Фондом Фрідріха Науманна за Свободу в Україні переклали з німецької навчальний посібник «Медіапедагогіка» (Даніель Зюсс, Клаудія Ламперт, Крістіна Трюльцш-Війнен).

Ми оголошуємо про старт передзамовлення видання «Медіапедагогіка» для усіх охочих!

Посібник призначений для тих, хто тільки знайомиться з цією спеціальністю. Тому він охоплює величезне коло проблем та питань, пов’язаних з медіапедагогікою, медіаосвітою, медіакомпетентностями, медіаграмотністю. Книга має комплексний характер, вона дає достатньо повну картину стану цієї особливо важливої на сьогодні спеціальності. Посібник створений у німецькомовному європейському світі, над ним працювали дослідники з Німеччини, Австрії, Швейцарії, але він є актуальним і корисним для всіх, хто вивчає медіа, їхні впливи та методи роботи з ними. У себе на батьківщині книга витримала вже три видання, що також красномовно свідчить про її якість.

У цілому, ми маємо комплексний теоретичний та практичний посібник. Коли людина його прочитає, то отримає повне уявлення як про минуле, сучасне та основні перспективи майбутнього, так і про наріжні проблеми розвитку медіапедагогіки та основні шляхи їхнього вирішення. 

✅ Видання поширюється безкоштовно. 

✅ Оплата послуг доставки здійснюється замовником.  

✅ Відправлення будуть здійснені на початку грудня. 

❗Встигніть замовити друковану версію, адже поширення повної електронної версії видання заборонено умовами ліцензійної угоди.

👉 Переглянути коротку електронну версію: https://www.aup.com.ua/book-review/mediapedagogika/

👉 Замовити друковану версію: https://forms.gle/2hY4rTgz6WWoMJC47 

😊 Ми щиро вдячні Даніелю Зюссу, Клаудії Ламперт, Крістіні Трюльцш-Війнен та видавництву «Шпрінгер» за люб’язну згоду на переклад та видання цієї корисної та цікавої праці українською мовою.

Особлива подяка Віталієві Климченку та Володимиру Олійнику, що за найкоротший час високоякісно виконали переклад книги.

Це видання не побачило б світ без підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу, за що щира подяка нашому доброму та старому партнеру.

У разі запитань, звертайтеся до Юлії Рицик, асистентки проєктів АУП, (067) 372 27 33, info@aup.com.ua#
envelopetagclockmagnifiercrosschevron-uparrow-leftarrow-right