Онлайн-міст з Італією. П'єр Чезаре Ріволтелла, 8 лютого 2024, 15:00

01.02.2024  

Академія української преси (АУП) продовжує міжнародний проєкт «Чужому навчаємося і свого не цураємося», де вже протягом кількох років запрошує іноземних експертів у сфері медіаграмотності презентувати свої практики.  

8 лютого 2024 року о 15:00 гостем проєкту стане італієць П'єр Чезаре Ріволтелла — професор медіаосвіти та освітніх технологій у Болонському університеті. Він є засновником та дійсним президентом SIREM (Італійське товариство досліджень у галузі медіаосвіти).

Пан П'єр головний редактор журналів «REM — Дослідження в галузі освіти та медіа» та «EAS — Essere a scuola», а також він є членом наукового комітету декількох наукових журналів в Італії та за її межами.

П'єр Чезаре Ріволтелла науковий координатор Національної програми докторантури в галузі освітніх наук та цифрових технологій та член шкільної комісії Національної академії деї Лінчеї (Accademia Nazionale dei Lincei). Професор написав понад 500 наукових публікацій.

Модераторка заходу, медіаекспертка АУП, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету Тетяна Іванова підготувала для гостя важливі питання. Відповіді на них стануть актуальними для українських вчителів, особливо в контексті розвитку критичного мислення, важливості медіаграмотності у сучасному світі та боротьби з дезінформацією.

Тема розмови буде присвячена новій грамотності — освіті в епоху даних та штучного інтелекту. Долучайтеся, якщо прагнете дізнатися, як освітянам вберегти динамічні інформаційні екосистеми від шкідливих впливів фейків та дезінформації, які можуть бути продуковані програмами штучного інтелекту.

Всіх чекаємо у зазначений час на сторінці ФБ у прямому ефірі: https://www.facebook.com/aupfoundation

Записи попередніх зустрічей ви можете переглянути на ютуб каналі: https://www.youtube.com/@aup-foundation

envelopetagclockmagnifiercrosschevron-uparrow-leftarrow-right