КАТАЛОГ ВИДАНЬ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
book-review
book-review
Фільтр Категорій
Announces
Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності
Баликін І., Волошенюк О., Чорний О., Федченко О.
2019

АБЕТКА ВІЗУАЛЬНОЇ ГРАМОТНОСТІ

Абетка візуальної грамотності / Баликін І., Волошенюк О., Чорний О., Федченко О. / За редакцією Волошенюк О., Іванова В., Євтушенко Р. — Київ : АУП, ЦВП, 2019.

ISBN 978-617-7370-05-4

Добре відомо, що молодші школярі ще не вміють самостійно моделювати свою поведінку та планувати свої вчинки. Їхнє поводження в соціумі – це наслідування побаченого та почутого. Велику частину поведінкових моделей діти беруть з уподобаних медіапродуктів: реклами, музичних роликів, коміксів, а найчастіше – з мультфільмів. Для того, щоб декодувати мову зображень, треба знати його абетку - першоцеглинки. Абетка візуальної грамотності АУП була підготовлена для 3 класу пілотних шкіл НУШ, але скористатися нею може, на нашу думку і більш широкий загал. 

АБЕТКА ВІЗУАЛЬНОЇ ГРАМОТНОСТІ>>>
Скачано: 1795, розмір: 6.4 MB, дата: 05.Жов.2019

Книга доступна лише в електронному варіанті

Виготовлення цього видання стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

envelopebookmagnifiercrossmenuchevron-uparrow-right