КАТАЛОГ ВИДАНЬ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
book-review
book-review
Фільтр Категорій
Announces
Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності
О. Волошенюк, І. Іванюк, О. Кущ, Г. Шевченко
2017

АВТОРСЬКІ ЗАНЯТТЯ ВІД МЕДІАПЕДАГОГІВ-ЛІДЕРІВ: МЕДІАОСВІТНІ ПРАКТИКИ В ПОЗАКЛАСНІЙ РОБОТІ УЧНІВ 5–7 КЛАСІВ

Авторські заняття від медіапедагогів-лідерів: медіаосвітні практики в позакласній роботі учнів 5–7 класів / О. Волошенюк, І. Іванюк, О. Кущ, Г. Шевченко; За ред. В. Іванова, О. Волошенюк. – К. : ЦВП, АУП, 2017. – 50 с.

ISBN 978-966-2123-84-5

Академія української преси з 2010 року розвиває та підтримує обміни досвідом українських медіапедагогів. Поряд із упровадженням медіаграмотності під час викладання спеціалізованих/факультативних курсів, інтегрованих практик дуже потужно розвивається і позакласна медіаосвітня діяльність, як необхідна умова створення наскрізної медіаосвітньої системи навчального закладу. В цій збірці ми пропонуємо інноваційні практики від наших колег-медіапедагогів.
Автори: Волошенюк Оксана (Розділ 1, заняття 3, 4, Розділ 4), Іванюк Інна (Розділ 3), Кущ Олег (Розділ 2), Шевченко Ганна (Розділ 1, заняття 1, 2, 3, 4).

Книга доступна лише в електронному варіанті

Публікація цього матеріалу, а також весь проект з впровадження медіаграмотності в Україні мали підтримку американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

envelopebookmagnifiercrossmenuchevron-uparrow-right