КАТАЛОГ ВИДАНЬ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
book-review
book-review
Фільтр Категорій
Announces
Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності
Меморіал «Носії пам'яті. Журналісти, що загинули на російсько-українській війні»
Цалик С.М., Мокрогуз О.П., Волошенюк О.В.
2019

Посібник "Нариси з історії Криму XVIII - початку XIX ст.: додатковий матеріал для вчителів" для 7-8 класів загальної середньої освіти

"Нариси з історії Криму XVIII - початку XIX ст.: додатковий матеріал для вчителів" для 7-8 класів загальної середньої освіти / Цалик С.М., Мокрогуз О.П., Волошенюк О.В. / За редакцією Волошенюк О. В., Іванова В.Ф., Євтушенко Р.І. — Київ : АУП, ЦВП, 2019. —  71 с.

ISBN 978-617-7370-01-6

Посібник схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Комісією з історії Науково-методичної ради із питань освіти  Міністерства освіти і науки України (Лист № 22.1/12-Г-980 від 10 жовтня 2019 року).

Першим посеред низки аргументів, якими Росія виправдовує анексію Криму є нібито приналежність півострова до етнічних «слов’янських земель». Цей посібник  містить матеріали до уроків історії (7 та 8 кл.) і показує, яким чином провадилася цілеспрямована   політика Російської імперія, спрямована на те, щоб створювати несприятливі умови для кримськотатарського населення, і навспак, - сприятливі для росіян. Авторський колектив об’єднав відомого історика та есеїста Станіслава Цалика та експертів Академії української преси.

Додаткові матеріали до уроків історії (7 та 8 клас)>>>
Скачано: 1003, розмір: 12.1 MB, дата: 27.Вер.2019

Книга доступна лише в електронному варіанті

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

envelopebookmagnifiercrossmenuchevron-uparrow-right