КАТАЛОГ ВИДАНЬ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
book-review
book-review
Фільтр Категорій
Announces
Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності
Андрусечко П., Мацука О., Мороз В.,Погорелов О., Томіленко С.
2020

МЕДІА ТА ПАНДЕМІЯ: ЕКСПЕРТНИЙ ЗРІЗ

Медіа та пандемія: експертний зріз. Як змінились медіа під час пандемії в 2020 році / Андрусечко П., Мацука О., Мороз В.,Погорелов О., Томіленко С. / за заг. ред. В. Іванова. К. : Академія української преси, Центр вільної преси, 2020. – 52 с.

ISBN 978-617-7370-24-5

Експертний зріз «Медіа та пандемія» створений командою Академії української преси в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», запровадженого Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

Запропоновані матеріали не є офіційною позицією IREX, Урядів Великої Британії та США. Їх дозволяється застосовувати, якщо для кінцевого споживача вони будуть безоплатними. У разі використання в освітній діяльності посилання на Академію української преси та проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» є обов’язковим.

Перед завантаженням посібника ми просимо заповнити швидку форму нижче. Ці дані необхідні лише для внутрішнього користування, оцінки якості роботи Академії української преси та не будуть передані третім особам чи організаціям або використані в інших цілях.

envelopebookmagnifiercrossmenuchevron-uparrow-right