КАТАЛОГ ВИДАНЬ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
book-review
book-review
Фільтр Категорій
Announces
Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності
Меморіал «Носії пам'яті. Журналісти, що загинули на російсько-українській війні»
Рудь О. В.
2023

Інформаційна гігієна та медіаосвіта: що нового в умова воєнного часу. Навчально-методичний посібник

Рудь О. В.
Інформаційна гігієна та медіаосвіта: що нового в умовах воєнного часу. Навчально-методичний посібник / за редакцією Волошенюк О. В., Іванова В. Ф., Євтушенко Р. І. — Київ : Академія української преси, Центр вільної преси, 2023. — 44 c.

ISBN 978-617-7370-52-8

Посібник розрахований на викладачів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, історії і громадянської освіти, які прагнуть засвоїти додаткові можливості для практичної роботи з формування медіаграмотності в пошукачів освіти, за умов інформаційно-ідеологічного протистояння. Запропоновані матеріали та практичні вправи розвиватимуть критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати власну позицію та конструктивно доносити інформацію; вміння розрізняти джерела інформації; здатність якісної комунікації, пошуку та оцінювання альтернативної інформації, декодування дезінформації та пропаганди.

Викладачі, вчителі, які скористаються посібником для проведення заняття і заповнять коротку анкету-апробацію, отримають електронний сертифікат  від МОН України та АУП щодо підвищення кваліфікації  лінк на форму

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проєкт «Медійна програма в Україні», який виконує міжнародна організація Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

envelopebookmagnifiercrossmenuchevron-uparrow-right