КАТАЛОГ ВИДАНЬ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
book-review
book-review
Фільтр Категорій
Announces
Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності
Дегтярьова Г.А., Тарасова О.С., Качура О.С, Потапова В.І., Фоменко А.П.; Фролова С.В, Чашка Т.М.
2020

Медіаграмотність і критичне мислення в закладі дошкільної освіти

Медіаграмотність і критичне мислення в закладі дошкільної освіти. Навчально-методичний посібник. / За редакцією О.В. Волошенюк; В.Ф. Іванова; Г.А. Дегтярьова — Київ: АУП, ЦВП, 2020. — 79 с.

ISBN 978-617-7370-19-1

Посібник є першим виданням в Україні, що розкриває питання освіти з медіаграмотності на заняттях в закладі дошкільної освіти. Методика дошкільної медіаосвіти інтегрована авторками у різні освітні лінії Базового компонента дошкільної освіти: «Дитина в соціумі», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини».

Книжка розрахована на вихователів/льок, які прагнуть урізноманітнити свої заняття, зробити їх більш цікавими, розвивати медіаграмотність та критичне мислення у дітей 5-6 років.

Авторки: Дегтярьова Г.А. (розділ 1); Дегтярьова Г.А., Тарасова О.С., Чашка Т.М. (розділ 2); Дегтярьова Г.А., Качура О.С, Тарасова О.С., Потапова В.І., Фоменко А.П.; Фролова С.В, Чашка Т.М. (розділ 3); Потапова В.І. (розділ 4).

Перед завантаженням видання ми просимо заповнити швидку форму нижче. Ці дані необхідні лише для внутрішнього користування, оцінки якості роботи Академії української преси та не будуть передані третім особам чи організаціям або використані в інших цілях.

Книга доступна лише в електронному варіанті

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

envelopebookmagnifiercrossmenuchevron-uparrow-right