КАТАЛОГ ВИДАНЬ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
book-review
book-review
Фільтр Категорій
Announces
Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності
Меморіал «Носії пам'яті. Журналісти, що загинули на російсько-українській війні»
М. С. Каліберда, Р. В. Шаламов.
2020

Медіаграмотність на заняттях з біології

Каліберда М. С. Медіаграмотність на заняттях з біології. Методичний посібник для вчителя. / М. С. Каліберда, Р. В. Шаламов. — Київ: АУП, ЦВП, 2020. — 60 с., іл.

ISBN 978-617-7370-12-2

Посібник є першим виданням в Україні, що розкриває питання освіти з медіаграмотності на уроках природознавства та біології. У книжці наведено короткі теоретичні відомості про різні аспекти медіаграмотності, приділено увагу питанням методики впровадження навчання з медіаграмотності та розміщено численні ідеї завдань, що можуть бути використані під час занять з природознавства та біології.

Книжка розрахована на вчительок та вчителів природознавства та біології, які прагнуть урізноманітнити свої заняття, зробити уроки більш цікавими для учнів, розвивати не лише предметні компетентності, але й медіаграмотність.

Схвалено
Комісією з біології, екології та природознавства Науково-методичної ради
Міністерства освіти і науки України
для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
(лист №22.1/12-Г-806 від 7 жовтня 2020 року)

 

Перед завантаженням видання ми просимо заповнити швидку форму нижче. Ці дані необхідні лише для внутрішнього користування, оцінки якості роботи Академії української преси та не будуть передані третім особам чи організаціям або використані в інших цілях.

Книга доступна лише в електронному варіанті

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

envelopebookmagnifiercrossmenuchevron-uparrow-right