КАТАЛОГ ВИДАНЬ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
book-review
book-review
Фільтр Категорій
Announces
Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності
Меморіал «Носії пам'яті. Журналісти, що загинули на російсько-українській війні»
Бакка Т., Голощапова В., Дегтярьова Г., Євтушенко Р., Іванова І., Крамаровська С., Мелещенко Т, Шкребець О.
2017

Медіаграмотність та критичне мислення в початковій школі: посібник для вчителя

Медіаграмотність та критичне мислення в початковій школі: посібник для вчителя / Бакка Т., Голощапова В., Дегтярьова Г., Євтушенко Р., Іванова І., Крамаровська С., Мелещенко Т, Шкребець О. / За редакцією Волошенюк О., Дегтярьової Г., Іванова В. - К. : ЦВП, АУП, 2017 - 196 с.

ISBN 978-966-2123-89-0

Сьогодні у зміст навчальних програм початкової школи впроваджується компетентнісний підхід. Мета навчання медіаграмотності та критичного мислення учнів початкових класів – це формування практичних навичок із розуміння, аналізу й оцінювання змісту медіа, здатності створити власний медіапродукт і оцінити власну медіаактивність. Академія української преси з 2010 року розвиває та підтримує обмін досвідом українських медіапедагогів. Сьогодні ми спостерігаємо дві основні форми навчальної роботи в сфері медіаграмотності: викладання спеціалізованих/факультативних курсів (розділ 1) та практики інтеграції в предмети навчального циклу (розділи 2, 3). У цій збірці ми пропонуємо інноваційні практики від наших колег-медіапедагогів, які відбивають обидва підходи.
Автори: Іванова Інна (розділ 1), Дегтярьова Галина, Головощапова Валерія, Крамаровська Світлана, Шкребець Олена (розділ 2), Бакка Тамара, Євтушенко Раїса, Мелещенко Тетяна (розділ 3).

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах
Комісією з філософсько-світоглядних дисциплін Науково-методичної ради з питань освіти
Міністерства освіти і науки України
Протокол № 1 від 07 травня 2019 року (Лист № 22.1/12-Г-433 від 21.06.2019)

Книга доступна лише в електронному варіанті

Публікація цього матеріалу, а також весь проект з впровадження медіаграмотності в Україні мали підтримку американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

envelopebookmagnifiercrossmenuchevron-uparrow-right