КАТАЛОГ ВИДАНЬ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
book-review
book-review
Фільтр Категорій
Announces
Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності
Ґергард Тулодзєцький, Бардо Герціґ, Сільке Ґрафе
2020

Посібник «Медіаосвіта в школі та на уроці: Основи і приклади» (Тулодзєцький Ґ., Герціґ Б., Ґрафе С.)

Ґергард Тулодзєцький, Бардо Герціґ, Сільке Ґрафе

Медіаосвіта в школі та на уроці: Основи і приклади / За загал. ред. В.Ф. Іванова; Пер. з нім. В. Климченка. — К. : Академія української преси, Центр вільної преси, 2020. — 405 с.

ISBN 978-617-7370-17-7

Книжка Ґ. Тулодзєцький, Б. Герціґ та С. Ґрафе «Медіаосвіта в школі та на уроці: Основи і приклади» присвячена розгляду проблем впровадження медіаграмотності у шкільні предмети.

Вона має стати в пригоді вчителям, викладачам і студентам-педагогам, всім, хто займається проблематикою медіаосвіти. Файл і тексти підлягають положенням про захист авторського права. Файл і тексти, за винятком погодженої мети перекладу українською мовою, не дозволені для публікації, передачі третім особам та розміщення на інших вільно доступних платформах в інтернеті, а також на закритих безкоштовних та / або платних ресурсах (базах даних).

Ми просимо розуміння, якщо виникне необхідність укладання з Вами чи третіми особами окремого дозволу на право використання.

 

Перед завантаженням видання ми просимо заповнити швидку форму нижче. Ці дані необхідні лише для внутрішнього користування, оцінки якості роботи Академії української преси та не будуть передані третім особам чи організаціям або використані в інших цілях.

 

envelopebookmagnifiercrossmenuchevron-uparrow-right