КАТАЛОГ ВИДАНЬ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
book-review
book-review
Фільтр Категорій
Announces
Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності
Ф. Мюллер., Н. Деннер
2019

ЯК МОЖНА ПРОТИДІЯТИ «ФЕЙКОВИМ НОВИНАМ»?

Як можна протидіяти «фейковим новинам»?: Аналіз. – Київ: Фонд Фрідріха Науманна за Свободу, Академія української преси, 2019

Інтернет – простір свободи. Будь-хто може оприлюднити будь-що будь-якої миті і зробити доступним для всіх інших людей у світі. Це допомагає зміцнювати відкриті суспільства у світі. Але неймовірна свобода вираження та інформації має і темний бік. Вона дозволяє легко поширювати ненависть і дезінформацію, розповсюджуючи їхній згубний вплив через комп’ютерні мережі.

Тому Фонд Фрідріха Науманна за Свободу замовив дослідникам у галузі комунікацій Філіппу Мюллеру і Норі Деннер проаналізувати вплив цих явищ. У своєму дослідженні вони розглядають, як «фейкові новини» впливають на спосіб формування власної думки у громадян, а потім змальовують різноманітні методи вирішення цієї проблеми. Це друга редакція резонансного дослідження, що містить найсвіжіші дані.

Завантажити «Як можна протидіяти «фейковим новинам»? >>>
Скачано: 1863, розмір: 1.1 MB, дата: 07.Лис.2019

Є в наявності

Для того аби отримати друкований екземпляр, будь ласка, заповніть анкету. Звертаємо увагу, що видання поширюється безкоштовно, проте отримувач сплачує послуги доставки.

Замовити видання АУП >>>
Скачано: 711, розмір: 209.9 KB, дата: 12.Сер.2020

Це видання – інформаційна пропозиція Фонду Фрідріха Науманна за Свободу. Воно поширюється безкоштовно і не призначене для продажу. Його не повинні використовувати партії або ті, хто працює на виборах, з метою ведення політичної реклами під час виборчих кампаній (виборів до федеральних, земельних, місцевих органів влади або Європейського парламенту).

envelopebookmagnifiercrossmenuchevron-uparrow-right